USS Phoenix
Logo
« 16-05-2017SERIALE 
Q__ The Orville - nowa parodia Treka w tradycji Galaxy Quest


Z przyjemnością informujemy o tym, że powstaje serial The Orville będący humorystyczną wariacją nt. Treka w tradycji niezapomnianego Galaxy Quest. Jego producentem (i odtwórcą roli głównej zarazem) jest Seth MacFarlane (twórca serialu "Family Guy", ale też długoletni Treker, który dostał rólkę inżyniera Riversa w ENT), a w ekipie znajdują się, między innymi, weterani Treka Brannon Braga, Jonathan Frakes, Robert Duncan McNeill, David A. Goodman i James Conway, oraz Jon Favreau, reżyser filmów z cyklu "Iron Man".

Fabuła będzie opowiadać o tytułowym statku, jego średnio kompetentnym kapitanie, pierwszej oficer będącej ex-żoną swojego dowódcy i reszcie załogi (wśród której są humorystycznie pokazani Obcy i android). Oraz o stających przed nimi iście kosmicznych wyzwaniach.

Warto też odnotować, że ze względu na zapowiadany czas premiery w/w produkcja traktowana jest jako konkurencja dla DSC. Czyżby była to drobna zemsta starej ekipy odsuniętej od decydowania o kształcie ST?)

Źródło:
http://trekmovie.com/2017/05/15/first-trailer-and-details-for-the-orville-seth-macfarlanes-homage-to-star-trek/

ps. Wybór scen z trailera:
komentarze [0]


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!