USS Phoenix
Logo
« 08-10-2017SERIALE/FILMY 
Q__ Preview czwartego epizodu Star Trek: Discovery

W ramach promowania czwartego odcinka Star Trek: Discovery - "The Butcher's Knife Cares Not for the Lamb's Cry" (którego premiera już niebawem) - CBS upublicznił osiem kadrów zeń. Oto one zmontowane w formę filmiku:Źródło:
http://www.startrek.com/article/first-look-the-butchers-knife-cares-not-for-the-lambs-cry-photos

Po jakimś czasie do Sieci trafiły również wybrane scenki z w/w epizodu. Dostępne z naszych długości geograficznych prezentują się tak:

ps. Władających językiem angielskim Czytelników zachęcamy również do lektury relacji o tym jak promowany był DSC na konwencie SF&F New York ComicCon:
http://www.startrek.com/article/discovery-warps-into-nycc
https://trekmovie.com/2017/10/07/nycc-panel-confirms-michelle-yeoh-will-return-to-discovery-talks-burnhams-path-to-redemption/

Prawdopodobnie dwie najistotniejsze z ujawnionych tam informacji to wiadomość, że kapitan Georgiou powróci w serialu (trudno jednak powiedzieć: żywa, czy tylko w scenach retrospekcji), oraz uspokajające martwiących się o stronę scjentyficzną Discovery zapewnienie, że produkcja ta miała aż 10 konsultantów naukowych, każdy z innej dziedziny.

komentarze [8]


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!