USS Phoenix
Logo
 Informacje o odcinku
 
Serial:The Next Generation
Tytuł:We'll Always Have Paris
Tytuł polski:Zawsze mamy Paryż
 
Numer sezonu:1
Numer odcinka:24
Numer produkcyjny:124
Data premiery w USA:15-05-1988
Data gwiezdna:41697.9
 
Reżyseria:Robert Becker
Scenariusz:Hannah Louise Shearer
Muzyka:Ron Jones
 
Ocena odcinka:8.2
Liczba oceniających:91
Oceń w skali 1 - 10:

Opis

Kapitan Picard nieoczekiwanie spotyka ponownie swoją pierwszą miłość w środku dochodzenia na temat śmiertelnych doświadczeń z zakrzywieniami czasu.Streszczenie

Podróżując na Saronę VIII na przepustkę, załoga Enterprise doświadcza dziwacznego fenomenu, przez który w kółko jest powtarzany okres czasu. Krótko później, statek odbiera prośbę o pomoc z Vandor Cztery, gdzie Dr Pual Manhaim przeprowadzał eksperymenty w nielinearnym czasie.

Po uratowaniu Dr Manheima i jego żony Jenice, która, jak się okazuje, była pierwszą miłością Picarda, załoga dowiaduje się, że eksperyment Manheima nie tylko spowodował zakłócenie, któego doświadczyli, ale także otworzyło okno do nowego wymiaru. W wyniku dni Manheima są policzone, ponieważ jego układ nerwowy został uszkodzony podróżowaniem między dwoma wymiarami.

Aby ocalić życie Manheima i przeszkodzić przerwanemu eksperymentu w rozdarciu struktury galaktyki, a także zakłóceniu poczucia rzeczywistości, Picard musi stworzyć plan zamknięcia dziury do innego wymiaru. Podczas, gdy Picard przypomina swoją przeszłość z Jenice i dr Crusher próbuje ustosunkować swoje uczucia do Picarda, grupa zwiadowcza przenosi się na Vandor Cztery, aby naprawić błąd Manheima.

Używając laboratorium dr Manheima i jego nadzwyczajną inteligencję, Data dodaje określoną ilość antymaterii niezbędną do wyrównanie położenia galaktyki. Kiedy dziura zostaje zatkana, stan dr Manheima się polepsza, a Picard wyjaśnia swój związek z Jenice raz na zawsze.

Tłumaczenie: Nestor the Q
Źródło: Startrek.comPliki wideo

Zwiastun odcinka (3 MB)
© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!