USS Phoenix
Logo
 U.S.S. Phoenix Forum
Nowe ujęcia z pilota Star Trek: Discovery i potwierdzenie plotek o reBoociePrzynajmniej przestali kłamać :: Picard :: (*.196.0.2.gost.mdimedia.pl)
I co? Wyszło szydło z worka, a do tej pory było zapewnianie o poszanowaniu kanonu i o tym, że akcja dzieje się w prime timeline. Ciekaw jestem kiedy ci ,,geniusze" dojdą w końcu do wniosku, że rebootowanie nie działa... Jak mawiał mądry człowiek; ,,Szaleństwo to robienie tych samych rzeczy i oczekiwanie innych rezultatów.".

Odpowiedz :: Do góry

Re: Przynajmniej przestali kłamać :: Q__ :: (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Zdaje mi się, że wyciągasz zbyt daleko idące wnioski... Po pierwsze nie wiemy do końca w jakim znaczeniu słowa reBoot używali, i czemu mówili o kolejnym, bo może być tak, że mieli na myśli również zmiany pomiędzy TOSem a TMP, TMP a TWoK, TOSem a TNG, TNG a DS9, itd. Każda z tych zmian miała pewne cechy reBootu.
(A z drugiej strony można by się upierać, że Trek nigdy nie był reBootowany, bo Kelvin Timeline bazuje na dawno już wprowadzonej w ST koncepcji Multiversum. I podpierając się tym twierdzić, że CBS-owscy prezenterzy mają +/- tyle pojęcia o ST, co autor opisu o "doktorze Spocku pochowanym w wulkanie".)

Ponadto... w moim newsiku nie ma nic o tym na czym ów reBoot ma polegać, a może też polegać na tym, że dostaniemy np. serial startujący w Kelvin Timeline, który przejdzie w serial osadzony w Prime Timeline (jak niektórzy fani na podstawie informacji o planowanej ewolucji stylistyki teoretyzują).
Tego typu reBoot też wzbudzi Twój sprzeciw? :D

Odpowiedz :: Do góry

Re: Przynajmniej przestali kłamać :: Picard :: (*.196.0.2.gost.mdimedia.pl)
Napisze tak; wszystko to tylko racjonalizacje. Fakt pozostaje faktem, że Abrams robił reboot, który stylistyczni i treściwo odbiegał od dotychczasowego Treka i to samo robi ekipa STD. Tym bardziej, że serial docelowo jest adresowany do widowni powyżej 17 roku życia, co do tej pory nie miało miejsca.

Odpowiedz :: Do góry

Re: Przynajmniej przestali kłamać :: Q__ :: (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Dotychczasowe Treki też umiały od siebie - pod jakimś względami - stylistycznie i treściowo odbiegać. IDIC i te sprawy.

Ponadto: sugerujesz, że Trek dotąd był dla dzieci? Gdybym wiedział, to bym go nie oglądał :D.

Odpowiedz :: Do góry

Re: Przynajmniej przestali kłamać :: Picard :: (*.196.0.2.gost.mdimedia.pl)
>Dotychczasowe Treki też umiały od siebie - pod jakimś względami - stylistycznie i treściowo odbiegać. IDIC i te sprawy.
>
>Ponadto: sugerujesz, że Trek dotąd był dla dzieci? Gdybym wiedział, to bym go nie oglądał :D.

Umiały ale nie aż tak. A Trek był dla wszystkich grup wiekowych, a nie dla tej samej grupy docelowej do, której adresowana jest ,,Gra o Tron" - grupy docelowej, która lubuje się w nagim biuście Daenerys i dekapitacjach. :(

Odpowiedz :: Do góry

Re: Przynajmniej przestali kłamać :: Q__ :: (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Uważasz, że epatowanie gołymi cyckami i ściętymi łbami jest takie dorosłe? Ciekawa teza...

Odpowiedz :: Do góry

Re: Przynajmniej przestali kłamać :: Picard :: (*.196.0.2.gost.mdimedia.pl)
>Uważasz, że epatowanie gołymi cyckami i ściętymi łbami jest takie dorosłe? Ciekawa teza...

Nie, nie jest. Nie mniej epatowanie takimi elementami załatwi Ci kategorię TV_MA:

,,Programming rated TV-MA in the United States by the TV Parental Guidelines signifies content for mature audiences. Programs with this rating are usually not suitable for anyone under 17 years old. Content may contain strong coarse language, explicit (in some cases, pornographic) strong sexual content, nudity, or intense/graphic violence. "

Tyle w temacie. A jeśli masz się zamiar mnie czepiać na forum to przynajmniej racz precyzyjnie wyjaśnić o co Ci chodzi?Odpowiedz :: Do góry

What To Know About Erectile Dysfunction :: AClariSlidly :: (*.broadband.kyivstar.net)
The ED as a result of that surgery may be either temporary or permanent. Once you discover the best natural options, you can yet again have full control over your sexual pleasures.
https://www.cialissansordonnancefr24.com/probleme-avec-le-cialis/

Odpowiedz :: Do góry© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!