USS Phoenix
Logo
 U.S.S. Phoenix Forum
Minęło 30 lat od premiery Star Trek - The Next Generation30 lat minęło jak jeden dzień... :: Picard :: (*.196.0.2.gost.mdimedia.pl)
Trochę z późnieniem ale skomentuje, że świetne te trybuty dla TNG. Dobrze, że opublikowałeś ten materiał. Warto było by też dowiedzieć się kiedy premierę miał pierwszy odcinek TNG puszczony w Polsce, na TVN - od tamtej pory z koleji mijają równo dwie dekady. To też są dla mnie dobre wspomnienia. :)

Odpowiedz :: Do góry

Re: 30 lat minęło jak jeden dzień... :: Q__ :: (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
>Trochę z późnieniem ale skomentuje, że świetne te trybuty dla TNG. Dobrze, że opublikowałeś ten materiał. Warto było by też dowiedzieć się kiedy premierę miał pierwszy odcinek TNG puszczony w Polsce, na TVN - od tamtej pory z koleji mijają równo dwie dekady. To też są dla mnie dobre wspomnienia. :)

W Polsce? 7 września 1990 na TVP. A co do materiału... Trochę mnie mozg_kl2 ponaglił by to zamieścić... i w sumie miał rację (i tak już opóźnienie było). Z tym, że trybuty dobierałem sam ;).

Odpowiedz :: Do góry© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!